::: Večírky a stylové hostiny :::

Středověké a renesanční hostiny, mafiánský večírek, secesní kabaret, filmový večer, párty ve starém Řecku, v Africe, v Mexiku a na Havaji, Hippies happening a drsný rockový večírek. James Bond, Marilin Monroe, Pulp Fiction. Ples upírů. PostApo večírek z budoucnosti.

Což takhle ohromit své známé, spolupracovníky či obchodní partnery něčím, co si vždy přáli zažít? Bavit se jako urozené panstvo na královském a císařském dvoře, radovat se ve vojenském táboře, užít si pompézní zábavy barokních slavností. Prožít příjemné, zábavné i naučné chvíle plné her a starých řemesel, užít si atmosféru mafiánského večírku zahalenou dýmem doutníků nebo lechtivou atmosférou secesního kabaretu.

Také můžete pomyslně cestovat do Mexika a na Divoký západ, navštívit Afriku, naučit se čínskému čajovému obřadu či si zatančit na Havaji. Nebo se pomocí filmu přesunout do doby Marilin Monroe, Jamese Bonda, na Hippies happening 60. a 70. let 20. století či na drsný večírek let 80tých. Toto vše a cokoli dalšího si vymyslíte, jsme schopni pro vás zrealizovat. Pro inspiraci zde v menu uvádíme několik typů tématických programů. Případně můžete využít stylové vánoční programy.

PostApo - večírek po apokalypse, klanoví bojovníci, krásné dívky, živá voda a došlé baterky, hry pro hosty

Olymp - starořecký večer s antickými hrdiny a kráskami, hry pro hosty, tanec bohyň

Dvorská hostina s králem - bavte se s rytíři a urozenými pannami, poslouchejte hudbu, tančete, sledujte kejklíře. Může se setkat i se samotným králem.

Večer na středověkém hradě - autentický zážitek slavnostní hostiny na hradě. Hrad osvětlují pochodně, zní hudba, baví vás kejklíři a tanečnice. Sedíte u stolu s rytíři a urozenými dámami. Večer zakončí kejklíři s ohni či výstřel ohnivé koule z obléhacího stroje.

Středověká zábava - potěšte své oči bojem statečných mužů a tancem krásných dívek. Zúčastněte se bujarého veselí okořeněného lehce erotickým tancem.

Renesanční večer s Rudolfem II. - urození pánové, dvorní dámy, kejklíři, hvězdopravec, alchymisté a krásná Sirael ve společnosti císaře.

Barokní večer - programem vás provede milovník žen Casanova a Český Honza. V honosném zámeckém prostředí uvidíte historickou módní přehlídku, živé sochy, tanec s maskami i odvážné kavalíry. Zaposloucháte se do barokní a rokokové hudby. Po této dvorské oficiální části se můžete veselit s muzikanty a cikánkami v zámecké hospodě.

Ve staročeské hospodě nebo statku - program s českým folklorem 18. století. Chodské nebo jihočeské písně a tance, sedláci a selky, vojáci i krásné cikánky.

Mafiánský večírek ve stylu 30. let 20. století - ochutnejte vůni doutníků, tančete v rytmu jazzu, bavte se v našem kabaretu a buďte ostražití při přestřelce našich ostrých hochů.

Secesní kabaret - navštivte s námi šantán přelomu 19. a 20. století. Naši kabaretiéři uvádějí známé umělkyně i módní přehlídku se zlatým hřebem večera slavnou Mata Hari.

Hippies - vzpomínka na uvolněnou atmosféru 60 a 70. let, hudbu, květiny a happening

Africký večer - šamanova chýše, tanec, škola bubnování, věštírna, výroba korálků, malování hennou, hry pro hosty

Havajská párty - večer na Havaji s krásnými tanečnicemi, koktejly, ohněm a výukou tance

Cesta do Karibiku - karnevalové veselí a krásnými tanečnicemi a hrami pro hosty

Western a Mexiko - desperádos a zábava z americko-mexického pohraničí

Čínský večer - čajový obřad, kaligrafie, čínská bojová umění, čínské vystřihovánky, projekce fotografií z Číny, stylové moderování v čínštině a češtině.

Filmový večer - Indiana Jones uvádí vtipné scénky filmových postav a hry pro hosty

Bondovky a agent 007 James Bond - večer se známým agentem a krásnou bond girl, přestřelkou a hrami pro hosty

Marilin Monroe - sexy herečka, swing 50.let, agenti CIA a gangsteři

Drsný rockový večírek - poněkud drsnější avšak velice bezprostřední zábava a jedinečná atmosféra. Večer plný kaskadérské akce, her, tance a zábavy.

Pulp Fiction - večírek pro milovníky tohoto dnes již kultovního filmu. Pořad složený ze scének, tance a soutěží inspirovaných scénami z filmu Pulp Fiction.

Ples upírů - rokokový ples s hraběnkami a hrabaty, levitujícím upírem i krásnou bojovnicí

Večírek ve volném stylu - word music, akční scénky, hry pro hosty, výuka tance

Večer jako v hororu - hrůzostašná zábavná show, živá hudba, postavy jako od Hitchcocka

Večírek na přání - kostýmované postavy, scénky a zápletky na přání

Večírek za odměnu - elegantní zábavná show, živá hudba, krásné tanečnice