::: Retro kabaret a historické módní show :::

Kankán, charleston, tance 20 a 30. let. Burlesque. Historické přehlídky a módní show. Bodypainting a živé sochy. Lehce erotická taneční představení. Choreografie na míru. Výuka tance pro hosty.

Program našeho retro kabaretu s tanci 20. a 30. let, kankánem, charlestonem i swingem, ozvláštňujeme jedinečnými choreografiemi klasické burlesgue i výukou tance pro hosty. Dále vytváříme taneční choreografie na přání. U nás najdete tance čarodějek, andělů a čertic i nějakou pikantnější, ale vtipně vyvedenou podívanou pro osvěžení stylového programu.

Vytváříme historické módní show s vtipným komentářem dobových odborníku na módu a ženskou krásu. Autentické kostýmy, prádlo i plavky vynášejí naše neméně zajímavé modelky. Neotřelou zábavou našich večírků bývá malování na tělo našich stylových modelek a modelů před zraky i za hojné účasti hostů. Na tělo je možné malovat oblečení i logo firmy.

Výuka tance 20. a 30. let - ukázky a výuka tance pro hosty - kankán, charleston, swing

Kankán - čtyři až šest tanečnic s rozpustilou taneční choreografií na známou melodii Jacquese Offenbacha

Charleston - oblíbený tanec předválečného období

Swing - akrobatický tanec předválečného období

Tanec s židlí - jedinečná taneční choreografie inspirovaná vystoupením z filmu Kabaret. Tanec s vtipným závěrem, na který dívky zvou dva dobrovolníky z publika.

Moulin Rouge - svůdné taneční vystoupení

Retro samba - energické retro taneční vystoupení

Madam a služka - burlesque s péřovými vějíři, lehce lehtivé číslo, které v žádném kabaretu nesmí chybět

Dívky se slunečníky - rozkošná burleque show dvou dívek se slunečníky. Diváci mohou vidět kopie dobových šatů, plavek a dvě krásné dívky, které se během svlékání plavek až do závěru tance schovávají za slunečníky.

Mata Hari - svůdné a lehce erotické taneční vystoupení. Mata Hari při naprosto úžasné taneční choreografii svléká několik závojů, se kterými zároveň tančí. Nakonec zůstane v posledním téměř průhledném závoji, ve stylu "oblečená neoblečená". Kostým byl vyroben dle dobových fotografií špiónky a tanečnice Mata Hari.

Welcome to Burlesque - čtyři tanečnice v rozkošných kostýmech připomínající cukrátka s choreografií sestavenou na skladbu Welcome to Burlesque. Při tanci používají rekvizity typické pro burlesque - cilindr, boa, slunečník a vějíře.

Andílci a čertice - vánoční choreografie, ideální na ozvláštnění atmosféry vánočního večírku

Havajské tance - ostrovní tance, limbo a hula hula s výukou pro hosty

Magická módní přehlídka šatů a prádla. Tak trochu tajemná módní show na ještě tajemnějších modelkách.

Historická módní přehlídka šatů a prádla od pravěku do Baroka. Uvádí znalec žen Giacomo Casanova a asistuje mu známá česká postavička Hloupý Honza.

Secesní módní přehlídka šatů, prádla a plavek od konce 19. stoleté do 40. let století 20tého. Vtipně moderovaná show plná zajímavých modelů na krásných dívkách.

Historická módní přehlídka šatů, prádla a plavek 30. let 20. století. Vtipná podívaná na úžasné modely a ještě úžasnější modelky.

Rocková módní přehlídka - rockové modely a prádlo od 60. let do současnosti. Módní oblečení pro Rock and Roll, Hippie, Metal, Punk a Gotic i co se skrývá pod ním.

Módní přehlídka ve stylu Rozmarného léta - krásné šaty, plavky a prádlo na našich neméně krásných modelkách

Módní přehlídka uniforem 1918 - 1928 - 1938 - 1948 - dobové uniformy, sportovní úbory a prádlo osmičkových roků

Módní přehlídka uniforem - dobové uniformy a prádlo od Velké francouzské revoluce po Specnaz

Kostýmované postavy - netradiční kostýmy pro oživení akce

Živé sochy - oživené sochy různých historických postav

Živé sochy - andělé s péřovými vějíři

Bodypainting - malování na tělo s různými motivy na našich krásných modelkách a modelech

Lehce erotické představení - strip - nápaditá, stylová představení, která nenechají nikoho chladným. Strip s péřovými vějíři, retro strip s historickými kostýmy, Dívka s boa, Mikulášská, Děda mráz, Čertice, Havajská tanečnice, Anděl a čertice a další.